Layout Builder Limit (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: None
ja: なし

en: Section
ja: セクション

en: Region
ja: リージョン

en: Maximum
ja: 最大

en: Minimum
ja: 最小

en: About
ja: アバウト

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
