Layout Builder Limit (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: None
nl: Geen

en: Section
nl: Sectie

en: Region
nl: Gebied

en: About
nl: Over

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Status message
nl: Statusbericht
