Layout Builder Limit (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Section
sv: Sektion

en: Maximum
sv: Största

en: Minimum
sv: Lägsta

en: About
sv: Om

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Status message
sv: Statusmeddelande
