Layout Builder Limit (1.0.0-beta3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: None
bn: একটিও নয়

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা
