Layout Builder Limit (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: None
da: Ingen

en: Section
da: Sektion

en: Maximum
da: Maksimum

en: About
da: Om

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Status message
da: Statusmeddelelse
