Layout Builder Limit (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: None
hr: Nema

en: Section
hr: Sekcija

en: Region
hr: Regija

en: Maximum
hr: Maksimum

en: About
hr: Opis

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa
