Layout Builder Limit (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: About
te: గురించి

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
