Layout Builder Limit (1.0.0-beta3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: About
ug: ھەققىدە

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
