Layout Builder Limit (1.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: None
bg: Не

en: Region
bg: Област на сайта

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
