Layout Builder Limit (1.0.0-beta4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: None
de: Keine

en: Section
de: Abschnitt

en: About
de: Über

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Status message
de: Statusmeldung

en: Limit settings
de: Begrenzungseinstellungen
