Layout Builder Limit (1.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Region
eu: Atal

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Minimum
eu: Minimoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera
