Layout Builder Limit (1.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Region
is: Øki

en: About
is: Um

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Status message
is: Støðuboð
