Layout Builder Limit (1.0.0-beta4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: About
gu: વિશે

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
