Layout Builder Limit (1.0.0-beta4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
