Layout Builder Limit (1.0.0-beta4) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: None
id: Tiada

en: Region
id: Wilayah

en: Maximum
id: Maksimum

en: About
id: Tentang

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Status message
id: Pesan status

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak
