Layout Builder Limit (1.0.0-beta4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: About
my: အကြောင်း

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
