Layout Builder Limit (1.0.0-beta4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: None
pl: Brak

en: Section
pl: Sekcja

en: Maximum
pl: Maksimum

en: About
pl: O stronie

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Status message
pl: Komunikat

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
