Layout Builder Limit (1.0.0-beta4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Region
sr: Регион

en: Maximum
sr: Максимално

en: Minimum
sr: Минимално

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
