Layout Builder Limit (1.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Section
tr: Bölüm

en: Region
tr: Bölge

en: Maximum
tr: En fazla

en: Minimum
tr: En az

en: About
tr: Hakkında

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
