Layout Builder Limit (1.0.0-beta5) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Region
ar: المنطقة

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: About
ar: حول

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Status message
ar: رسالة الحالة
