Layout Builder Limit (1.0.0-beta5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: None
cy: Dim

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Status message
cy: Neges statws
