Layout Builder Limit (1.0.0-beta5) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Section
fa: بخش

en: Region
fa: ناحیه

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Minimum
fa: حداقل

en: About
fa: درباره

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: Layout Builder
fa: ابزار چینش صفحه
