Layout Builder Limit (1.0.0-beta5) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Region
fr: Région

en: About
fr: À propos

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Status message
fr: Message d'état
