Layout Builder Limit (1.0.0-beta5) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Section
gl: Sección

en: Region
gl: Área

en: Maximum
gl: Máximo

en: Minimum
gl: Mínimo

en: About
gl: Información

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
