Layout Builder Limit (1.0.0-beta5) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: None
he: ללא

en: Region
he: איזור

en: Maximum
he: מקסימום

en: Minimum
he: מינימום

en: About
he: אודות

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Status message
he: הודעת סטטוס
