Layout Builder Limit (1.0.0-beta5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: About
ne: बारेमा

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
