Layout Builder Limit (1.0.0-beta5) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Region
pt: Região

en: Maximum
pt: Máximo

en: Minimum
pt: Mínimo

en: About
pt: Sobre

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Status message
pt: Mensagem de estado
