Layout Builder Limit (1.0.0-beta5) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: None
ru: Нет

en: Section
ru: Раздел

en: Region
ru: Область

en: Maximum
ru: Максимум

en: Minimum
ru: Минимум

en: About
ru: Информация

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Status message
ru: Статус

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета
