Layout Builder Limit (1.0.0-beta5) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: None
vi: Không có

en: Section
vi: Phần

en: Region
vi: Vùng

en: Maximum
vi: Tối đa

en: Minimum
vi: Tối thiểu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
