Layout Builder Limit (1.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Region
be: Рэгіён

en: Maximum
be: Максімум

en: Minimum
be: Мінімум

en: About
be: Аб

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
