Layout Builder Limit (1.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Section
hu: Szakasz

en: Region
hu: Régió

en: About
hu: Leírás

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő
