Layout Builder Limit (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Region
sk: Umiestnenie

en: About
sk: Informácie o

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Status message
sk: Stavová správa
