Layout Builder Modal (2.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Theme
da: Tema

en: Options
da: Valg

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Auto resize
da: Automatisk ændring af størrelse

en: Layout Builder
da: Layout Bygger
