Layout Builder Modal (2.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Theme
lv: Tēma

en: Options
lv: Iespējas

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Auto resize
lv: Automātiska izmēra mainīšana
