Layout Builder Modal (2.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Theme
sv: Tema

en: Options
sv: Alternativ

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Auto resize
sv: Ändra storlek automatiskt

en: Modal width
sv: Modalbredd

en: Modal height
sv: Modalhöjd
