Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Options
es: Opciones

en: Custom
es: Personalizado

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Modal width
es: Ancho del modal

en: Modal height
es: Altura del modal
