Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Theme
ar: حلة

en: Options
ar: الخيارات

en: Custom
ar: مخصص

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع
