Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Theme
az: Tema

en: Options
az: Seçimlər

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü
