Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Options
cs: Možnosti

en: Custom
cs: Vlastní

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Auto resize
cs: Automaticky změnit velikost
