Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Theme
cy: Thema

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Custom
cy: Addasu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder
