Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Theme
el: Θέμα

en: Options
el: Επιλογές

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος
