Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Theme
et: Teema

en: Options
et: Valikud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus
