Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Options
he: אפשרויות

en: Custom
he: מותאם

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה
