Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Theme
hi: थीम

en: Options
hi: विकल्प

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई
