Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Theme
hr: Tema

en: Options
hr: Opcije

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina
