Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Theme
id: Tema

en: Options
id: Opsi

en: Custom
id: Tersuai

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi
