Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Theme
jv: Tema

en: Options
jv: Opsi

en: Custom
jv: Kostum

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
