Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Theme
pt: Tema

en: Options
pt: Opções

en: Custom
pt: Personalizado

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura
