Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Theme
ro: Temă

en: Options
ro: Opțiuni

en: Custom
ro: Personalizat

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime
