Layout Builder Modal (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Theme
ca: Tema

en: Options
ca: Opcions

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Auto resize
ca: Canvi de mida automàtic
